Select language:

Slovensky
English

Pracovné dosky

SYNTÉZA FUNKCIE a DIZAJNU

Moderné bývanie znamená dnes funkčnosť, dizajn a kvalitu každého zariadenia. Pracovné dosky GETALIT® sú mimoriadne odolné, s vynikajúcimi funkčnými vlastnosťami, vyrábané v atraktívnych profiloch a dekóroch.
S týmito pracovnými doskami môžete vytvoriť svoje individuálne priestorové kreácie, podľa vlastného štýlu. Pre náročných zákazníkov je možné vyrobiť pracovnú dosku s motívom podľa želania zákazníka.
Skladová expres kolekcia pracovných dosiek našej spoločnosti obsahuje viac ako 40 rôznych dekórov, ktoré pozostávajú zo zaujímavých fantazijných variácií, ako aj vynikajúcich imitácií prírodného kameňa a dreva. Ponúkame dekóry, ktoré nájdu uplatnenie aj v netradičných priestoroch a vytvoria farebnú náladu vhodne dotvárajúcu každý interiér. Okrem toho ponúkame viac ako 180 atraktívnych dekórov k dodaniu v rôznych rozmeroch už od jedného kusa vo veľmi krátkych dodacích lehotách.
Rôzne príslušenstvo ako napr. tesniace lišty a hranovacie pásky dotvárajú celkovú ponuku pre vybavenie kuchyne.
Pri výrobe pracovných dosiek sa používajú materiály vysokého kvalitatívneho štandardu. To zaručuje splnenie nárokov, ktoré sú na ne kladené pri bežnom dennom užívaní. Sú zvlášť vhodné pre kuchyne, kde sú pracovné plochy extrémne namáhané. Svoje uplatnenie nájdu v reštauráciách, hoteloch, obchodoch, laboratóriách, nemocniciach. Všade tam spĺňajú hygienické a zároveň estetické požiadavky spotrebiteľa.

Pre náročných zákazníkov zabezpečíme v krátkych dodacích termínoch dodávku pracovnej dosky na mieru – kompletne opracovanú, s vyrezanými otvormi pre spotrebiče, s osadeným kuchynským drezom. Takáto pracovná doska môže byť rôznych tvarov a rozmerov – stačí presne zamerať Vašu kuchyňu a ostatné zabezpečíme za Vás. Okrem klasických pracovných dosiek na báze laminátu sú v ponuke aj pracovné dosky z masívnych drevín. Drez je možné osadiť špeciálnou technológiou „podmontáže“, čím sú splnené nároky na hygienu aj tých najnáročnejších zákazníkov.

V našej ponuke nechýbajú ani pracovné dosky, či kúpeľňový nábytok z umelého kameňa – GetaCore®.

Jedinečnosť kolekcie zvýrazňuje dizajnová rada „DIGITAL PRINT“, ktorá umožňuje vyrábať lamináty a pracovné dosky bez obmedzovania fantázie, nápadov a kreativity. Výrobok, prakticky s akýmkoľvek grafickým motívom dodaným v elektronickej forme (logo, fotografia, koláže), môže odberateľ objednať už v minimálnom množstve. Môžete tak štýlovo zariadiť svoje firemné priestrory, obchodné prevádzky, či domácnosť.

Vzorkovník dekórov Povrch pracovných dosiek je:
  • odolný voči oderu
  • odolný voči vlhkosti
  • odolný voči tlaku a poškriabaniu pri bežnom používaní
  • odolný voči bežným chemikáliám používaných v domácnosti
  • odolný voči vysokým teplotám
  • svetlostály
  • nenáročný na údržbu
  • príjemný na dotyk
Kvalitu našich pracovných dosiek ocenia všetci tí, ktorí chcú investovať do krajšieho bývania s rozumom.

Názov Download Veľkosť v kb
Katalóg 1076.14 kb
Certifikát Westag (NEM) (Certifikáty ) 1432.66 kb
Návod na údržbu pracovných dosiek (Návody na použitie ) 80.77 kb
Pracovné dosky GETACORE - prehľad dekórov ( Doplnkové katalógy ) 5795.91 kb
Ceny GETALIT pracovné dosky a príslušenstvo (Cenníky ) 297.77 kb
Ceny SPRELA (Cenníky ) 111.99 kb
Pracovné dosky GETALIT- prehľad dekórov nová kolekcia ( Doplnkové katalógy ) 1364.18 kb
Linky: www.ksil.sk | www.dexshop.sk | www.getacore.sk | www.alveus.sk | www.colmex.sk

Dextrade Žilina, s.r.o., Kamenná 9, 010 01 Žilina, Tel.: +421 41 7055 101, Fax: +421 41 7643 722, e-mail: info@dextrade.sk
Created by © 2006 - 2014 Polygrafia Gutenberg